Щиро вітаємо Миколу Васильовича Соколова з призначенням на відповідальну посаду – голови Подільської районної ради!

Дата: 23.03.2023 08:10

Шановний Миколо Васильовичу!

Щиро бажаємо Вам конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, а також Перемоги рідній Україні! Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія дозволять Вам домогтися значних досягнень. Зичимо Вам великих здобутків,  підґрунтям плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров`я й натхненна думка, а також далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови Подільського району всієї України!

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.