ГВАРДІЯ НАСТУПУ: НАША МЕТА – ЗВІЛЬНЕННЯ ТЕРИТОРІЙ ДО КОРДОНІВ 1991 РОКУ.

Дата: 23.03.2023 08:00

Фото без описуГВАРДІЯ НАСТУПУ: НАША МЕТА – ЗВІЛЬНЕННЯ ТЕРИТОРІЙ ДО КОРДОНІВ 1991 РОКУ

Командувач Національної гвардії України , генерал-лейтенант Юрій Лебідь розповів про те, як формувались нові бригади, які підрозділи до них входять та як проходить порядок підготовки.

☑️ Зібрали для вас головні тези:

🔹Підрозділи "Гвардії наступу" побудовані за принципом країн НАТО – як самі підрозділи, так і штаби вищої, середньої і нижчої ланок. Там застосовуються процедури прийняття рішення, які тотожні процедурам НАТО.

🔸В складі Нацгврадії формується шість бригад "Гвардії наступу" – не "на пустому місці", а на базі військових частин з певним бойовим досвідом.☝🏻

🔹Особливу увагу приділено порядку підготовки цих підрозділів – термін було збільшено, а сам процес розділено на колективну і індивідуальну підготовки. Саме цим порядком, за його словами, підрозділи "Гвардії наступу" відрізняються від інших.

🔸В склад будуть входити підрозділи артилерії, танкові, інженерно-саперні та зенітно-ракетні.

🔹До "Гвардії наступу" записуються у тому числі жінки, наразі подано близько 500 заявок. Жінки служать саперами, зв’язківцями, медикинями. 🙋🏼‍♀️

Дізнатися інформацію про вступ до штурмових бригад швидкого реагуванння: www.storm.mvs.gov.ua

✍️Заповнюй анкету кандидата на сайті або в ЦНАПІ Подільської міської ради за адресою: м. Подільськ, проспект Шевченка, 31 ( графік роботи: пн.-сб. 08:00-17:15).

☎️ Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020

Посилання: facebook.com/oda.odesa/videos/739528870882572