Під головуванням заступника міського голови Людмили Задорожної відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів

Дата: 21.03.2023 09:52

Традиційно, напередодні Великодня, у Подільській громаді розпочинається так званий «Тиждень добрих справ». Цього року він триватиме з 1 по 15 квітня. Так днями, у стінах міськради, під головуванням заступника міського голови Людмили Задорожної відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, які безпосередньо братимуть участь в організації заходів та благодійних акцій. Загалом, одноголосно було вирішено, аби у цей період уся необхідна підтримка та турбота була спрямована на допомогу соціально-незахищених верств населення. В рамках робочої наради кожен присутній висловив своє бачення щодо проведення заходів під час «Тижня добрих справ». Також накреслили чіткі плани та перспективи. Пізніше буде сформовано Розпорядження Подільського міського голови, в якому будуть прописані усі заходи.