Дата: 19.03.2023 21:17

УCE НАЙКРАЩЕ - ДІТЯМ!

Безкоштовні квитки на циркову виставу отримали діти, батьки яких загинули захищаючи територіальну цілісність і Незалежність України. Це стало можливим завдяки попередній домовленності керівництва Подільської  громади з Київським державним цирком, котрий днями завітав до міста.

Міська влада щиро дякує Київському державному цирку за надану можливість дітям та їх рідним хоча б на годину відволіктися від буремного сьогодення. Щирі посмішки та море сміху - усе це так зараз потрібно маленьким українцям.