Міський етап Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".

Дата: 17.03.2023 09:20

16 березня 2023 року в спортивному залі ЗЗСО №8 зібралось 9 найактивніших та найспритніших команд закладів загальної середньої освіти Подільської громади, щоб поборотися за призи міського етапу Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".Фото без опису

Даний захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Складався захід зі спортивної естафети та вікторини на олімпійську тематику.

За результатами змагань команди розмістилися в такому підсумковому порядку:

1 місце - ЗЗСО №9;

2 місце - ЗЗСО №5;

3 місце - ЗЗСО №3.

Вітання і подяка всім причетним до підготовки команд до цього спортивного свята. Команда ЗЗСО №9 буде наполегливо готуватися до обласного етапу цього заходу. Бажаємо їм гідно представити нашу громаду!