Як ви можете допомогти ДСНС у знешкодженні вибухівки?

Дата: 17.03.2023 08:08

Як ви можете допомогти ДСНС у знешкодженні вибухівки?

Щоденно росіяни випускають десятки тисяч снарядів по українських позиціях та завдають шкоди цивільному населенню. Однак не меншу небезпеку становлять боєприпаси, які не спрацьовують та залишаються непоміченими. Фото без опису

Лише на звільнених територіях заміновано близько 2 млн га землі, які потребуватимуть перевірки та розмінування. Тож рятувальники продовжують знешкоджувати ворожі «подарунки», і ваші заявки в чатбот єВорог у цьому допомагають.

💣Якщо ви побачили вибухонебезпечний предмет: міну, артилерійський снаряд, уламки ракети чи інший підозрілий предмет — одразу повідомте в чатбот @evorog_bot

Для цього залишайте в заявці детальну інформацію: гео, фото/відео, кількість та детальний опис предметів, які ви можете знайти на дорозі, в лісі, у закинутих будинках чи на дитячих майданчиках.

За рік війни в Україні 185 цивільних людей загинули на мінах і ще кілька сотень отримали поранення.

Тож будьте пильними та обов’язково дотримуйтесь правил безпеки:

☠️Оминайте невідомі предмети й не наближайтесь до них

📱Фотографуйте знахідки на безпечній відстані

💡Одразу повідомляйте про це рятувальників

Дякуємо, що залишаєте заявки та допомагаєте рятувальникам звільняти нашу територію від ворожих предметів 🇺🇦