"Зараз відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 385-го дня війни.

Дата: 16.03.2023 08:01

«Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Дякую Сполученим Штатам, які координують «Рамштайн», та всім нашим партнерам за незмінну готовність допомагати. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись… Хочу сьогодні окремо подякувати Данії – і за новий оборонний пакет для України, і за рішення про спеціальний фонд допомоги нашій державі обсягом у сім мільярдів данських крон – це мільярд доларів США. Дуже вагомо. Дуже потрібно».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=KmRnRiam30I