Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У АРСЕНАЛІ КНП МОК «ЧИСТА ГРОМАДА» НОВИЙ СМІТТЄВОЗ!

Дата: 15.03.2023 09:44
Кількість переглядів: 34

Загалом, керівництво громади велику увагу приділяє саме посиленню потужності комунального парку.

Тож, для потреб підприємства «Чиста громада», за кошти місцевого бюджету, придбали нову спецтехніку із заднім завантаженням марки «JAC» N200 з гідравлічним обладнанням. Сучасна автівка зможе збирати побутові відходи з близько 50-60 контейнерів. Загалом потужність цього автомобіля розрахована на 16 кубічних метрів пресованого сміття.

Спецавтомобіль із заднім завантаженням призначений для механізованого та ручного завантаження з євроконтейнерів твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

Крім того, завдяки здатності автомобіля маневрувати в складних місцях, під’їхати до баків можна навіть у вузьких дворах, а заднє завантаження гарантує точне попадання вмісту баків до ковша бункера, що забезпечує чистоту в зоні робіт. Кабіна водія забезпечена автоматичною пічкою, кондиціонером, камерою заднього бачення, дистанційним пультом керування тощо.

Сучасний транспорт значно полегшить роботу наших комунальників і допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами.

А ще - це справді важливий крок до екологічного благополуччя громади, адже покращення комунальної сфери - це шлях до підвищення якості життя і ґрунтовний вклад у добробут мешканців.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора