УСЕ ЗАРАДИ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Дата: 14.03.2023 13:58

Фото без описуКомандування та особовий склад військової частини А2980 нагородили виконуючого повноваження Подільського міського голови-секретаря Подільської міської ради Олега Албанського Листом подяки за вагомий вклад у зміцненні бойової спроможності військової частини, надання допомоги та підтримки по захисту Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України проти збройної агресії рф.

«Ця нагорода — для всіх мешканців громади, хто всіляко підтримує та допомагає нашим мужнім-воїнам Захисникам. Вона відображає те, як самовіддано бореться весь український народ заради миру та процвітання нашої України. Доки наші Збройні Сили України на передовій - наш обов‘язок забезпечувати їх усім необхідним»,- зазначив очільник громади.

Слава Україні!

Слава її Героям!