Дата: 14.03.2023 13:45

КВЕП «Подільськводоканал» отримав ще три потужних генератори від міжнародного фонду «UNICEF». Два генератора потужністю 10 кВт та один – 50 кВт.Фото без опису

Адміністрація підприємства разом із керівництвом громади тривалий час працювали над тим, щоб забезпечити наші стратегічні об’єкти генераторами великої потужності. Результатом є плідна співпраця із багатьма міжнародними партнерами.

Ці альтернативні джерела живлення для «Подільськводоканалу» сьогодні є надзвичайно важливими і потрібними, адже вони допоможуть забезпечити стабільну роботу підприємства і водопостачання міста та сіл під час аварійних відключень електроенергії.

На щастя, у Подільській громаді сьогодні немає аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури. Однак, зважаючи на ракетні обстріли по території України, варто бути готовими до будь-якого сценарію.

Висловлюємо щиру подяку міжнародному фонду «UNICEF» - нашим партнерам – за вагому підтримку нашого міста та громади!