Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

Дата: 10.03.2023 14:37

Фото без описуПодільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 03.03.23 №2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувались з Литовської Республіки (виробник: UAB “Plunges kooperatine prekyba”, Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ – УКРАЇНА», вул. Солом‘янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110). У разі виявлення невідповідності проінформувати Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.