ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ!

Дата: 10.03.2023 09:06

Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості інформує про можливість вирішення питання зайнятості. Йдеться про отримання Ваучера на навчання – документу, який дає право безкоштовно опанувати нову, більш затребувану на ринку праці професію.Фото без опису

9 березня відбулась робоча зустріч в.о. директора Олега КУНАРЕНКО з керівником КНП"МУНІЦИПАЛЬНА ОБСЛУГОВУЮЧА КОМПАНІЯ "ЧИСТА ГРОМАДА" Олександром ЗАДОРОЖНИМ. Під час зустрічі акцентовано увагу на реалізації службою зайнятості активних програм для підтримки населення, отримання Ваучера на навчання, який дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні в навчальних закладах.

Працюємо задля Перемоги нашої країни!