10 березня - День Державного гімну України!

Дата: 10.03.2023 09:03

Сьогодні, 10 березня, в Україні відзначають День Державного Гімну Україну - одного з головних символів держави поряд із Прапором і Гербом. Цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.

«Ще не вмерла Україна, і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля…». Для кожного українця ці рядки є сакральними. Співаючи Державний Гімн, наші Захисники йдуть в атаку, захищають кожен клаптик рідної землі. Гімн надихає нас на боротьбу за свободу та Незалежність, надає сили, віри та надії на щасливе майбутнє України.

Сьогодні ми виконуємо Гімн зі сльозами на очах. Це не просто слова - це слова вічності. Слова, які ми відчуваємо кожного дня. Це ніщо інше, як любов до своєї Батьківщини, любов до своєї крани, заради якої ми готові віддати свою душу і своє тіло.

Щиро віримо, що зовсім скоро лунатиме наш Переможний Гімн у кожному українському місті та селі нашої Вільної України!

Слава Україні!

Слава її Героям!