Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 09.03.2023 21:00

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під голосуванням Віце-прем’єр-міністром з відновлення України-Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури, першого заступника голови Державної комісії Олександра Кубракова.

Учасники засідання ТЕБ обговорили ряд важливих питань щодо запобігання та протидії масовим пожежам в лісах, а також поточний стан матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.