Сьогодні, 9 береня 2023 року, виповнюється 209 років від Дня Народження Т.Г. Шевченка.

Дата: 09.03.2023 08:55

Фото без описуТарас Григорович Шевченко — визначна постать української історії. Він залишив по собі величезну творчу спадщину. А вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі.

Сьогодні, 9 береня 2023 року, виповнюється 209 років від Дня Народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Сьогодні, як ніколи ми розуміємо значущість його постаті та пророчість слів, які нині допомагають кожному українцю усвідомити історичне буття нації в протистоянні російській агресії. Ми ще ніколи не читали рядки Тараса Шевченка із таким відчуттям. Ще ніколи так не були переконані в силі його слова.

Кобзар зараз в окопі разом з кожним Захисником і Захисницею України. Він у кожному снаряді, у кожній кулі…

За нами Перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.