ОБМІН ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ У СЛОВАЧЧИНІ ТА ТУРЕЧЧИНІ

Дата: 07.03.2023 14:48

ОБМІН ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ У СЛОВАЧЧИНІ ТА ТУРЕЧЧИНІ

Завдяки співпраці сервісних центрів МВС та Державної міграційної служби України послугу почали надавати у мобільно-технічних комплексах ДП «Документ», з 2 березня послуга обміну національного посвідчення водія на таке ж українське надається у Братиславі (Словаччина).

Адреса, за якою працюють мобільні програмно-технічні комлекси ДП «Документ»:

• Братислава, 821-09, Mlynské nivy 5A (територія автостанції -1 поверх ТЦ «Nivy centrum»).

Таким чином це вже третя країна, де можна обміняти протерміноване національне водійське або старе на нове чи у разі зміни анкетних даних — прізвища, імені, по батькові.

Туреччина стала четвертою країною, яка відкрила такі можливості для українців. Наразі обмін можна здійснити також у Польщі, Чехії та Словаччині.

Мобільні програмно-технічні комплекси у м. Стамбул знаходяться за адресою: Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul, Türkiye.

Послуга з обміну посвідчення водія надається за графіком:

вт — пт: 10:00 —  17:00;

сб: 10:00 —  15:30;