Профілактична класна година з учнями 9-11 класів ЗЗСО №5 щодо неформального молодіжного  об’єднання ПВК «Редан».

Дата: 07.03.2023 08:47

Фото без опису3 березня вихователь безпеки Владислав Маснюк взяв участь у профілактичній класній годині з учнями 9-11 класів ЗЗСО №5 щодо неформального молодіжного  об’єднання ПВК «Редан». Головне завдання заходу - попередження протиправних дій, випадків агресії серед підлітків та застереження їх від небезпеки. Вихователь безпеки та представник ювенальної превенції  розповіли про новий рух, що стрімко поширюється серед молоді, а також  довели до відома здобувачів освіти про наслідки дій неформальних рухів  та правопорушень, які можуть трапитись у шкільному середовищі та поза ним. Колектив Управління освіти і гуманітарної політики закликає батьків проводити більше часу із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування та як вони проводять дозвілля, оскільки бурхливу енергію тінейджерів  перевести у мирне русло зможуть тільки батьки.  Дана роз’яснювально-профілактична робота триває у всіх закладах освіти громади та має найголовнішу мету - збереження життя та здоров’я учнів.