Як отримати грант для власного бізнесу?

Дата: 06.03.2023 16:12

Як отримати грант для власного бізнесу? Запускаємо безоплатні освітні вебінари

Урядова програма єРобота дозволяє підприємцям отримати фінансову допомогу від держави на розвиток власної справи. Розібратися у всіх нюансах подання заяви допоможе серія вебінарів «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу».

Ви дізнаєтеся більше про грантові програми «Своя справа», «Новий рівень», «Свій сад» та «Своя теплиця», а саме про:

✅ особливості подання заявки;

✅ розробку та/або адаптацію бізнес-плану;

✅ типові помилки при оформленні документів;

✅ розміри фінансової допомоги;

✅ вимоги та обов'язки заявників.

👥 Для кого?

Вебінари будуть корисні для всіх, хто хоче реалізувати бізнес-ідеї, запустити власну справу чи вкласти кошти в розвиток уже активного бізнесу.

Старт проєкту — 8 березня 2023 року о 13:00. Реєстрація 👉 https://forms.gle/TNhNWkVRMzAFSxNG6

Долучайтеся до участі у вебінарах. Ви навчитеся ефективно використати грантові гроші та без зайвих проблем відкриєте бізнес 💪

Проєкт реалізовується Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та за підтримки Ощадбанк та Державна служба зайнятості