Дата: 03.03.2023 19:48

Творимо зміни в Україні з молоддю для молоді. Сьогодні у Подільському молодіжному центрі «Loft» відбувся воркшоп із медіаграмотності «Маніпуляції в інформаційному просторі». Присутніх вчили основним правилам медіаграмотності ХХІ століття – не вір, не лайкай, не репость. Активними учасниками тренінгу стали виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та заступник міського голови Людмила Задорожна, які з молоддю громади виконували різнопланові завдання.Фото без опису Інтерактивні вправи були спрямовані на розвиток комунікативних навичок. Також з медіадайверкою учасники воркшопу розібрали декілька цікавих тем, зокрема що таке дезінформація, розмірковували над тим, як підвищити медіаграмотність. Програма "#Медіаграмотності" впроваджується в нашій громаді за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (#USAID) та виконується #IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (#БУР), Центром «#Розвитоккорпоративноїсоціальноївідповідальності» (#CSR Ukraine), #MakingCentsInternational (#MCI), Міжнародним республіканським інститутом (#IRI) та #ZincNetwork в рамках програми «#Мріємотадіємо». Далі буде!