Позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Дата: 02.03.2023 14:47

У відповідності Наказу Оперативного-стратегічного угруповання військ «Одеса» та Одеської обласної військової (державної) адміністрації, виконавчим комітетом прийнято рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин на території Подільської міської територіальної громади».

Пункт перший даного рішення забороняє продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань, а також особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобі тощо) на території Подільської громади.

‼️Звертаємо увагу всіх підприємців, що у разі порушення даного рішення, буде нараховано штраф у розмірі від 850 грн. ‼️

Дякуємо за розуміння!