Семінар для практичних психологів та соціальних працівників закладів освіти Подільської громади.

Дата: 01.03.2023 14:05

28 лютого 2023 року, в межах роботи професійної студії «Перші кроки до майстерності», практичний психолог ЗЗСО №3 Світлана Кішянус провела семінар для практичних психологів та соціальних працівників закладів освіти Подільської громади.Фото без опису Тема практикуму "Психологічний супровід п'ятикласників в умовах НУШ". Психолог ознайомила учасників зі стратегіями, які можуть використати педагоги у побудові міцних турботливих стосунків з учнями, ролі батьків у адаптації дитини у середній школі, віковими та індивідуальними особливостями молодших підлітків. Під час практичної частини семінару, Світлана Кішянус запропонувала техніки та методики щодо стабілізації емоційного стану та формування стресостійкості в учасників освітнього процесу. Також присутні обговорили шляхи підвищення навчальної мотивації здобувачів освіти та формування дружніх стосунків в дитячих колективах. Отже, психологічна служба є одним з пріоритетних завдань Управління освіти і гуманітарної політики. Психологи разом удосконалюють свої знання та навички, обмінюються досвідом та шукають нові шляхи подолання труднощів, які виникають в учнів під час переходу до середньої школи. Далі буде!