Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади, які мають у домогосподарствам сільськогосподарських тварин!

Дата: 28.02.2023 16:13

Шановні мешканці

Подільської міської територіальної громади,

які мають у домогосподарствам сільськогосподарських тварин!

Відповідно до вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» Вам необхідно обов’язково ідентифікувати та зареєструвати всіх сільськогосподарських тварин, що знаходяться у домогосподарствах.

Для того, щоб ідентифікувати тварину необхідно звернутися до лікаря держаної ветеринарної медицини, який обслуговує Ваш населений пункт (Подільської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою вул. Мельниченка, 112 а, м. Подільськ).

Спеціалісти держаної ветеринарної медицини нададуть Вам консультацію та допоможуть заповнити письмове замовлення на проведення ідентифікації та реєстрації тварин установленої форми.