Хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Дата: 24.02.2023 09:40

2022 рік має для нас чіткий поділ — до 24 лютого і після. День, коли російські військові пішли у широкомасштабний наступ, став вирішальним для нас - українців. Життя змінилося назавжди. Напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Завдяки хоробрості, мужності наших Захисників, завдяки сміливості всіх українців, всіх українок наша держава – це справжній символ боротьби за свободу.

Сьогодні працівники виконавчого комітету Подільської міської ради хвилиною мовчання пом'янули всіх тих, хто віддав життя за нашу свободу і наше право жити чесними і гідними людьми у власній Державі та всіх безвинних жертв кривавої війни.

Цей жахливий рік став для всіх нас не тільки роком втрат та страждань, але й роком віри та надії — у Збройні Сили України, підтримку наших союзників та силу духу українського народу.

Вічна слава всім, хто став на захист держави!

Вдячність усім, хто допомагає нам вистояти!

Вічна пам'ять кожному, хто віддав життя за Україну!

Вистояли – переможемо!

Слава Україні!