Майстер-клас для найменших жителів Подільської громади по приготуванню млинців.

Дата: 22.02.2023 08:26

Розпочався Масний тиждень, а це означає, що саме час їсти млинці або ж вчитися їх готувати.

У Міському Будиноку культури вФото без описуідбувся майстер-клас для дітей віком 10+. Головним шефом для дітей став учасник шоу «Майстер-шеф», кулінар-кондитер Петро Мельниченко.

Як завести тісто на млинці, як правильно їх випекти, яку сковороду підібрати та багато цікавої та корисної інформації освоїли юні сміливці.  Як виявилося, кулінарія — це чудове заняття не тільки для дорослих, але і для дітей. Готуючи, дитина розвиває фантазію і координацію.

Всупереч такому юному віку, діти вже розуміють процес приготування їжі та можуть втілювати в життя найпростіші рецепти.

Готові смаколики гріх було не скуштувати!