Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості електричної енергії (ТОВ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ")

Дата: 21.02.2023 16:37

(UA-2023-02-01-015973-a)

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Постачальник повинен забезпечити дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електроенергії, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України "Про ринок електричної енергії", Правил роздрібного ринку електричної енергії, Кодексу систем розподілу, що затверджений Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 310 ДСТУ EN 50160:2014 "Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності".

2. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

На виконання вимог Закону України "Про публічні закупівлі" очікувана вартість предмету закупівлі призначена шляхом проведення відкритих торгів з особливостями.

3. Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2023 рік.

Начальник Управління культури і туризму                     Анна ВИШНЕВСЬКА