Призначено нового очільника Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Дата: 21.02.2023 16:12

Сьогодні, 21 лютого 2023 року, відбулося офіційне представлення нового начальника Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Ним став підполковник Віталій Ігорович Рогов.

Нового очільника представив полковник Євген Михайлович Борисов, начальник Одеського обласного ТЦК та СП.

На зустрічі були присутні голова Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, голова Куяльницької сільської ради Сергій Паламарчук, начальник 4 ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області Юрій Унтілов та начальник Подільського районного управління поліції Віталій Мельниченко.

Присутні привітали Віталія Ігоровича з призначенням, запевнили у всебічній подальшій підтримці та тісній співпраці, а також побажали успіхів у роботі на спільну Перемогу!