Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з членом правління наглядової Ради IBOX BANK Лілією Потонею.

Дата: 16.02.2023 14:14

В рамках зустріч Начальник ОВА подякував їй за фінансову підтримку надану на проведення робіт з облаштування системи очищення води для забезпечення питною водою центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський».

«Завдяки вашій благодійній фінансовій допомозі роботи виконано вчасно і в повному обсязі. Тепер система дозволяє очистити 250 літрів води годину і має ємність для очищеної води об’ємом 1000 літрів з можливістю встановлення додаткової ємності. Потужність зазначеної системи очищення складає 5000 літрів на добу очищеної води» - зазначив Максим Марченко.