ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ Закритої двадцять шостої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання

Дата: 15.02.2023 10:38

ОРІЄНТОВНИЙ

Закритої двадцять шостої сесії  Подільської міської ради

Подільського району Одеської області I скликання

10.00 годині                                                                                           Актова зала міської ради

22 лютого 2023 року                                                                                  просп. Шевченка, 10

1. Про скасування рішень Подільської міської ради».

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про затвердження акту визначення розміру та порядку відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок.

3. Про укладання  договору оренди землі.

4. Про надання дозволу, згоди на розробку документації із землеустрою.

5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду та в постійне користування.

6. Про укладання договору на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільська

7. Про проведення земельних торгів  у формі електронного аукціону.

8. Про погодження проектів, передпроектних рішень і схем будівництва (реконструкції) об’єктів та інженерних мереж критичної інфраструктури на території Подільської міської територіальної громади.

9. Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за 2022 рік.

Доповідач: Музичук О.В.- перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Державної прикордонної служби України, Подільському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки,

які розташовані на території Подільської міської територіальної громади Одеської області на 2022-2024 роки.

12. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 21.12.2022 р.  № 357-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2023 рік.

13. Про затвердження Положення  про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Подільській міській територіальній громаді.

Доповідач: Чуприна О.В.- керуюча справами виконавчого комітету Подільської міської ради.

14. Про дострокове припинення повноважень депутата Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання Паліту В.П.

Доповідач: Албанський О.Б.- секретар Подільської міської ради.

15. Інформація про здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом Подільської міської ради Подільського району Одеської області у 2022 році.

Доповідач: Омельчук А.М. – начальник управління економічного розвитку та інвестицій.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ЗАКРИТОЇ ДВАДЦЯТЬ ШОСТОЇ   СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10.00 годині                                                                                          Актовий зал міської ради

22 лютого 2023 року                                                                                   просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.