"Елементи російської системи, які залучені до війни, мають бути ізольовані від світової системи".Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 354-го дня війни.

Дата: 13.02.2023 11:16

«Є черговий санкційний крок нашої держави проти атомної галузі держави-терориста. Своїм указом я ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти двохсот осіб, які працюють на російську «атомку». І ми робимо все для того, щоб санкції проти російської атомної галузі стали Фото без описучастиною глобальних санкцій проти Росії за війну. Це непросто. Є певний спротив. Але був час, коли й інші обмеження проти Росії здавалися непростими для реалізації. Здавалися. Зараз вони вже чинні – наприклад, щодо нафти та нафтопродуктів з Росії. Усі елементи російської системи, які задіяні у війні, у забезпеченні терору та фінансуванні агресії, мають бути ізольовані від світової системи. Тим більше це справедливо для тих, хто брав участь у захопленні та незаконних діях на нашій Запорізькій атомній станції. Російський радіаційний шантаж світу має бути покараний. Зокрема і про це будемо говорити на різних дипломатичних рівнях наступного тижня».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=9TtWhM6SzN4