Світлої пам'яті ВІТАЛІЯ КАТІШОВА.

Дата: 09.02.2023 13:50

09 лютого 2023 року виповнюється 8 років з дня загибелі КАТІШОВА ВІТАЛІЯ ФЕДОРОВИЧА.

Віталій народився та проживаФото без описув в с. Качурівка Подільського району.

23.08.2014 року Віталій Катішов був призваний за мобілізацією.

09.02.2015 року старший механік - водій Катішов Віталій Федорович мужньо загинув у бою у с. Логвиново біля Дебальцеве, хоча тіло його спочатку не було знайдено. Він намагався відвести танк в бік, але шквал системи "ГРАД" розбив його. Віталій вважався безвісти зниклим.

Завдяки чуйності друзів, односельців, рішучості волонтерів, добрих людей він був знайдений та 18 липня 2015 року герой ВІТАЛІЙ КАТІШОВ був відданий землі у рідному селі Качурівка.

В м. Новоград - Волинському Житомирської області встановлено меморіал загиблим учасникам АТО, де також вшановано пам’ять Віталія.

У нашому місті ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 перейменовано в честь Віталія КАТІШОВА (в цій школі навчаються два сини Віталія – Данило та Максим).

Пам`ять про КАТІШОВА ВІТАЛІЯ ФЕДОРОВИЧА – справжнього патріота та героя України, – назавжди залишиться у наших серцях.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Всіх до одного ми повинні пам’ятати,

Хто нас в цей час тяжкий на сході захищав,

Щоб знала кожна вбита горем мати,

Що не даремно син життя своє віддав.