Заяви Володимира Зеленського, Еммануеля Макрона та Олафа Шольца в Парижі.

Дата: 09.02.2023 10:07

«Я хочу, щоб ви памʼятали, що Франція та Німеччина були з Україною цими місяцями. Ми пройшли багато всього – від лютого минулого року до цього лютого. Ми забезпечили міцну єдність – нашу та Європи. Ми зміцнили континент. Ми зміцнили Україну. Нині в нас усіх небагато часу. І це не про сьогодні. Це про тижні й місяці, які в нас попереду. А отже, це про зФото без описуброю, яка нам потрібна. Потрібна для зміцнення наших спільних позицій – України й усіх європейців. Франція та Німеччина мають потенціал game changers, і саме так я бачу сьогодні переговори. Усе очевидно: що раніше Україна отримає далекобійну зброю... Еммануеле, що раніше наші пілоти отримають сучасні літаки... Олафе, що міцнішою буде наша танкова коаліція, то швидше закінчиться російська агресія, і ми повернемо Європі впевнений мир».

Заяви Президента України Володимира Зеленського, Президента Франції Еммануеля Макрона та Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца в Парижі.

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=ZqJwDBORCJ0