Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

Дата: 09.02.2023 10:04

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26 січня 2023 року № 2023.0628, стосовно виявлення занадто високого вмісту барвника Е 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний,23, м. Київ). У разі виявлення невідповідності проінформувати Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.