Дата: 02.02.2023 15:27

Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує:

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктіФото без описув та кормів «RASFF № 2022.3810 – FUP 4», стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлотоксинів в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND) ДО України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13 -г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

У разі виявлення невідповідності проінформувати Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області).