Нарада щодо організації суспільно корисних робіт на території Подільської міської територіальної громади.

Дата: 02.02.2023 15:19

2 лютого під головуванням першого заступника Подільського міського голови Олени Музичук відбулась робоча нарада з представниками Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості, заступником Подільського міського голови Таїсією Скрипнік, керівниками структуФото без описурних підрозділів міської ради та Подільської районної військової адміністрації стосовно організації на території громади суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Нещодавно Уряд затвердив зміни до Постанови від 13.07.2011 №753, де Порядком визначено залучення працездатних осіб до таких робіт. Вони можуть бути спрямовані на задоволення потреб Збройних сил України, облаштування оборонних рубежів, спостережних пунктів, блокпостів, укріплення споруд цивільного захисту.

У ході наради обговорено види та обсяги потреби у суспільно корисних роботах, що мають оборонний характер, чисельність працездатних осіб, у яких наявна потреба у залученні до вищевказаних робіт тощо, а також визначено подальші напрямки співпраці.