Дата: 01.02.2023 10:19

Нещодавно набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».Фото без опису

З метою роз’яснення новацій у веденні військового обліку, передбачених цим порядком, сьогодні відбулась робоча нарада за участі першого заступника Подільського міського голови Олени Музичук, заступника міського голови Анатолія Корчового, керуючої справами виконавчого комітету Олени Чуприної та керівників структурних підрозділів міської ради.

Інформував присутніх про зміни у законодавстві відповідно до Постанови начальник відділу організаційно-кадрової роботи Олександр Шалашний.

У ході зустрічі детально проаналізовано дане питання та намічені подальші напрямки діяльності.