Зустріч із суб'єктами господарювання, що надають послуги у сфері транспортувальних перевезень.

Дата: 31.01.2023 16:57

З метою визначення суб’єктів господарювання, що надають послуги у сфері транспортувальних перевезенФото без описуь та мають змогу здійснити перевезення особового складу у розрахунку до 150 осіб та вантажу до 30 тон у будь-яку визначену точку на території нашої держави, першим заступником Подільського міського голови Оленою Музичук, заступником міського голови Анатолієм Корчовим та представниками Подільської районної військової адміністрації була проведена робоча зустріч із директором ТДВ «Пасавтотранссервіс» Сергієм Ковалем. Згідно даного питання ведуться перемовини і з ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

У ході зустрічі визначено основні напрями співпраці та необхідні для цього умови.