Вихованці студії танцю та циркового мистецтва "Грація" стали Лауреатами Премії Подільського міського голови.

Дата: 30.01.2023 13:46

Наша гордість, юні артистки студії танцю та циркового мистецтва «Грація», стали Лауреатами Премії Подільського міського голови молоді та дітям за високі досягнення у різних сферах суспільного життя. Днями вітали дівчаток виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег АлбФото без описуанський, заступник міського голови Людмила Задорожна та в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський.

Так, Ксенія Кушніренко, Дар’я Мелявська та Юлія Возна перемогли у номінації «Творчі досягнення» та отримуватимуть щомісячно 3 тис. грн.

«Ця премія є показником успішної діяльності молодих подільчан, які сприяють розвитку нашої громади. Ми пишаємося нашими розумними, талановитими дітьми та молоддю! Навіть під час війни, ви робите успішні кроки у творчому та професійному житті. Ви той фундамент, на якому будується Україна», - зазначив очільник громади.

Вітаємо вихованців студії танцю та циркового мистецтва «Грація» з присудженою Премією та бажаємо подальших успіхів!