27 січня у всьому світі вшановують пам’ять невинних жертв Голокосту.

Дата: 27.01.2023 11:22

Страшним словом Голокост називають свідомий та надзвичайно кривавий геноцид євреїв та інших соціальних груп, який здійснювали нацисти під час Другої Світової війни. 27 січня у всьому світі вшановують пам’ять невинних жертв тих страшних часів. Для України цьогоріч цей день пройде із особливим присмаком через зрозумілі кожному аналогії, які напрошуються самі.Фото без опису

Голокост — один із найбільших злочинів в історії людства, завжди буде для всіх застереженням про небезпеки, в основі яких — ненависть, фанатизм, расизм та упередженість. На жаль, рф, яка розв'язала війну в Україні, історія нічому не навчила. Сьогодні кривавий режим диктатора путіна намагається знищити не тільки нашу державу, а й українську націю — нашу мову, віру, історію наше майбутнє.

За словами Президента України Володимира Зеленського, Голокост – не лише трагедія єврейського народу, а й трагічний урок для всього людства, який потрібно пам’ятати, щоб не допустити знову.

Вічна пам'ять всім безвинним жертвам Голокосту!