НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ УКРИТТЯ, ЯКЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ УЧНІ ТА ПЕДКОЛЕКТИВ ЗЗСО №5.

Дата: 26.01.2023 15:52

Так, на виконання доручення виконуючоФото без описуго повноваження Подільського міського голови Олега Албанського щодо створення більш комфортних умов перебування здобувачів освіти вищевказаного закладу під час сигналу «Повітряна тривога», в укритті проведений поточний ремонт, встановлено якісне вентиляційне обладнання, вбиральню тощо. Роботи проведені за кошти місцевого бюджету. Заклад загальної середньої освіти працює за змішаною формою навчання у 2 зміни, тому наразі громада очікує рекомендації ДСНС щодо облаштування додаткового найпростішого укриття, аби більша кількість школярів мала змогу повернутися до очного формату навчання.