"Маємо сформувати такий танковий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься".Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 336-го дня війни.

Дата: 26.01.2023 10:56

«Сьогодні день надзвичайно приємних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення щодо відкриття постачання танків для нашої оборони – сучасних танків. Я почав сьогоднішній день із розмови з канцлером Шольцом – передусім про Leopard для України. І це саме та розмова, якої ми всі очікували. Є дуже потужний крок Сполучених Штатів – так починається Фото без описудень за американським часом. Україна отримає Abrams, і я дякую за це рішення. Дякую особисто пану Президенту Байдену, Конгресу та кожній американській родині за відчутну силу американського глобального лідерства. Я дякую всім нашим союзникам за готовність передати нам сучасні й дуже потрібні танки. Усе це доводить найважливіший факт для світу зараз – факт, що свобода тільки міцнішає. І те, як обʼєднано ми всі працюємо для посилення свободи, для захисту України та Європи, – це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=lQZBC1vRSNM