Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щотижнева нарада під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського.

Дата: 23.01.2023 16:18
Кількість переглядів: 25

Сьогодні виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів щотижневу нараду із заступниками, керівниками структурних підрозділів міської ради та директорами комунальних підприємств, в ході якої підбито підсумки тижня, що минув, та окреслено напрямки роботи на поточний період.

Про головне:

-Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин працює у штатному режимі. Зокрема, ведеться прийом громадян, надаються відповіді на заяви та скарги від населення. Крім того, фахівці здійснюють виїзди по земельним спорам.

-КВЕП «Подільськводоканал» працює у звичайному режимі. Аварійні ситуації, які виникали протягом минулого тижня, ліквідовуються.

-КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» продовжує використовувати генератори для роботи малих котелень, які забезпечують місто централізованим опаленням. Навіть на випадок відсутності електроенергії, вони продовжують працювати і подавати тепло.

-Працівники КНП МОК «Чиста громада» продовжують утримувати у належному санітарному стані громаду. Крім того, здійснено ремонт дитячого майданчика, сталевої огорожі на одному із спортивних майданчиків, а також прочищають лотки водовідведення у різних мікрорайонах міста. Виконуються й інші види робіт.

-КО «Міськсвітло» працює у штатному режимі.

-ПП «Курінь» та ПП «Городок-КВП» здійснюють покладені на них зобов’язання.

-Управління освіти і гуманітарної політики: Заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти працюють у звичайному режимі, підлаштовуючись під відключення електроенергії. У приміщеннях зберігається належний температурний режим.

-Управління економічного розвитку та інвестицій: Громадський транспорт працює стабільно. На маршрут №5 днями вийшов новий комфортний автобус, який має спеціалізоване обладнання для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Проводяться спільні рейдові перевірки із Подільським районним управлінням поліції та відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади здійснюються рейдові перевірки щодо ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях. Також продовжується співпраця із Подільським міськрайонним центром зайнятості щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

-Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я продовжує прийом громадян. Здійснюються нарахування всіх видів державної допомоги. Фахівцями надаються консультації і внутрішньо переміщеним особам, яких у громаді зареєстровано 2215.

-Працівники Центру надання адміністративних послуг надають консультації жителям громади щодо нарахування пільг та субсидій.

-Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів міськради дані відповідні доручення в межах їх компетенції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора