Вітаємо зі святом Водохреща!

Дата: 19.01.2023 09:28

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Від усієї душі вітаю усіх із світлим святом Водохреща!

Цей день знаменує величну подію в історії християнства — хрещення Божого Сина, Ісуса Христа.Фото без опису

Відтак, з давніх-давен це свято для українського народу символізує очищення від усього нещирого і недоброго, а також світлих помислів та нових починань.Хочу привітати кожного жителя громади та всім побажати міцного здоров’я та миру. Хай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

Нехай з кожною краплею святої води наші душі наповняться спокоєм, любов’ю та вірою в Перемогу нашої країни на російським ворогом! Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.