"Дякую всім, хто сьогодні був залучений до рятувальної операції у Броварах." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 329-го дня війни.

Дата: 19.01.2023 08:23

«Минає черговий день цієї страшної війни, який ми мусимо пройти. Мусимо витримати. Майже дев’ять годин тривала рятувальна операція у Броварах. На місці падіння вертольота ДСНС. До гасіння пожежі, пошуку і порятунку поранених, до першочергових слідчих дій були залучені сотні людей. Я дякую всім, хто сьогодні був задіяний у цій рятувальній операції. Хочу зараз окремо подякувати вихователькам дитячого садочка, на територію якого впав цей вертоліт. Пані Руслано, пані Олено, пані Тамаро, пані Катерино та всі працівниці садочка – я дякую вам! Дякую за чіткі дії, за те, що виводили дітей. Дякую також звичайним мешканцям і мешканкам Броварів – зокрема, пані Діані, пані Надії та іншим, – які допомагали і дітям, і пораненим. Дякую Глібу і Андрію – хлопцям, які також не розгубилися і допомагали. 25 людей були поранені, в тому числі 11 дітей. Загинули 14 людей, серед них одна дитина. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких!»

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=e6R8WnWJkI8