РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО АВТОСТАНЦІЇ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ М. ПОДІЛЬСЬК.

Дата: 18.01.2023 17:27

Ми вже неодноразово наголошували, що Подільська міська рада не мала і нині не має жодного відношення до автостанції, адже вона ніколи не була комунальною власністю міста.Фото без опису

Власниками автостанцій на території Одеської області були ПАТ «Одесавтотранс», які визнали подільську автостанцію нерентабельною та наголосили, що керівництво не має наміру її утримувати. Тож, приміщення автовокзалу було продане приватному підприємцю, прізвище якого, з етичних міркувань, ми не називаємо. Останній, у свою чергу, через декілька років також продав це приміщення та прилеглу територію: одну частину будівлі торгівельній мережі «АТБ», другу – приватному підприємцю, який побудував на прилеглій території ще додаткові торгові павільйони. Міська влада тримає цю ситуацію на контролі, а також зацікавлена у повноцінному функціонуванні подільської автостанції. З жовтня місяця з приватним підприємцем ведуться перемовини щодо передачі до комунальної власності одного новозбудованого павільйону. Тож, після оформлення всього пакету документів, отримання сертифікації тощо, автовокзал у м. Подільськ розпочне роботу.