"Сьогодні прозвучала дуже важлива новина від Прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Україні буде надано ще одну батарею Patriot.".Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 328-го дня війни.

Дата: 18.01.2023 10:36

«Сьогодні прозвучала дуже важлива новина від Прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Новина фактично у продовження наших з ним нещодавніх переговорів. Україні буде надано ще одну батарею Patriot – дякую, Марку! Тобто маємо вже три гарантовані батареї. Але це лише початок. Працюємо над новими рішеннями для зміцнення нашої ППО. Обговорив сьогодні оФото без описуборонну співпрацю з Федеральним президентом Німеччини Штайнмаєром. Активно готуємось до нової зустрічі у форматі «Рамштайн». Готуємо й нові важливі дипломатичні кроки – обговорили їх сьогодні також. Почалась сьогодні робота щорічного форуму в Давосі, традиційно потужного глобального політичного й економічного майданчика. Світ чує Україну в Давосі – там знають, що Росія зробила з Дніпром, знають, що терористи роблять з Херсоном, з Харковом, з нашим Донбасом та іншими територіями, на які Росія принесла смерть. І ми лобіюємо посилення глобального тиску на державу-терориста. Я впевнений, що за підсумками цього тижня у світі стане більше активних і впливових прибічників створення трибуналу щодо російської агресії і спецмеханізму для компенсації збитків від війни за рахунок російських активів».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=hFXfl5QlopI