"Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Засідання, яке за своїм характером відповідало ситуації на передовій – на найбільш принципових напрямках." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 323-го дня війни.

Дата: 13.01.2023 08:31

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Засідання, яке за своїм характером відповідало ситуації на передовій – на найбільш принципових напрямках.

Звичайно, питання номер один – це Соледар, це Бахмут, це боротьба загалом за Донецький напрямок. Докладно розібрали, які рішення потрібні, які підкріплення потрібні, які кроки мають бути зроблені командувачами вже найближчими днями. Також обговорили ситуацію з постачанням зброї та боєприпасів у війська, відповідну взаємодію з нашими партнерами.

Особливо сьогодні відзначу десантників 77-ї окремої аеромобільної бригади, які разом із бійцями 46-ї аеромобільної бригади в Соледарі утримують займані позиції та завдають ворогу відчутних втрат.

Дякую вам, хлопці! Слава Україні!»

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=hkZPKp9qbH4