Про скликання (закритої) двадцять четвертої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 11.01.2023 09:32

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання (закритої) двадцять четвертої сесії

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області першого скликання

1. В період воєнного стану, встановленого Указом Президента України, керуючись нормами Закону України «Про правовий режим воєнного стану», ст. 42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати (закриту) двадцять четверту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 12 січня 2023 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на (закритій) двадцять четвертій сесії Подільської міської ради  Подільського району Одеської області І скликання питання:

2.1. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

2.2. Інші проекти рішень, винесені на розгляд.

3. Керуючій справами виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

Секретар Подільської міської ради                                                    Олег АЛБАНСЬКИЙ

11.01.2023 р.

№ 14.