Вільний світ має все необхідне, щоб зупинити російську агресію. Це важливо для глобальної демократії. Звернення Президента Ураїни Володимира Зеленського наприкінці 321-го дня війни.

Дата: 11.01.2023 09:19

«Сьогодні – новий етап нашого дипломатичного марафону. Іще чотири розмови з європейськими лідерами: із Президентом Європейської Ради, із Премʼєр-міністром Бельгії, Президентом Естонії та Премʼєр-міністром Ірландії.

Поінформував їх про ситуацію на полі бою: про важку ситуацію на Донеччині, про постійні російські штурми й той факт, що Росія не рахує своїх людей, не жаліє місцевих і не зупиняється перед будь-якою злочинною активністю.

Цьому можна – і треба! – протиставити лише новий рівень сучасної військової техніки, який може отримати Україна від партнерів. І я дякую всім лідерам, які нам допомагають, за розуміння того, що саме зараз настав час для нових потужних рішень, для нової потужної підтримки».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=wlG20RDWhMM