НА ОДЕЩИНІ ПІД ЧАС НАВЧАНЬ СЛУЖБОВА СОБАКА ВИЯВИЛА СНАРЯДИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ.

Дата: 10.01.2023 08:31

Прикордонники Подільського загону провели спеціальні заняття зі службовими собаками з пошуку вибухових предметів.

Під час відпрацювання пошуку небезпечних предметів чотирилапа помічниця Йорна спрацювала на місце, де не буФото без описуло навчальних закладок.

Прикордонники-сапери перевірили «вказане» місце та виявили на глибині близько 15 см два 152 мм артилерійські снаряди часів Другої світової війни.

Охоронці кордону одразу взяли під охорону район виявлення небезпечних предметів та повідомили представників ДСНС.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року Йорна під час тренувань виявила у цьому ж лісі 131 артилерійський снаряд часів Другої світової війни.