Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 18 листопада 2022 року.

Дата: 11.11.2022 08:45
Кількість переглядів: 73

      Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

                                                             станом  на 18 листопада 2022 року.

 

    КВЕП «Подільськводоканал»   Аварійно-диспетчерською службою  виконано11 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації:  вул. Мельниченка, 118; пр.-кт Перемоги, 3; вул. Енергетиків, 12а та ін. 

    Силами цеху водопостачання виконано 1 заявку: вул. Шевченка (за бібліотекою). 

    Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 8 заявками    абонентів: вул. Соборна, 245; вул. Залізничників, 166; пр. Перемоги, 11 та ін.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

   

     КВЕП « Подільськтеплокомуненерго» Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій подається згідно температурного графіка.

            Загальна кількість укладених договорів на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення складає – 73.

            За період 14.11.2022р. по 18.11.2022р. від абонентів надійшло усних заяв - 27 та письмових - 5  . З них :

            - холодні стояки опалювального приладу – 20;

            - аварійний ремонт опалювального приладу – 5;

            - ремонт труб у підвальному приміщенні – 2;

            - виконаний ремонт теплової мережі – 1,

            - холодні опалювальні прилади – 4.

 

 

      Компанія «Міськсвітло».  Проведено демонтаж трансформаторів струму в щитах обліку при ТП. 316, 315, 335, 310, 338, 339, 318, 302, РП 1, РЩ 4.

 Проведена заміна лічильників в щитах обліку при ТП 335, 310, 338, 339, 318, 302,

     316, 315, РЩ 4, РП 1.

 Проведена реконструкція опор пішохідних переходів по просп. Перемоги – 14 од.,       вул. Соборна – 8 од.

 Зняття показників на світлофорних об’єктах.

 

          

  КНП МОК « Чиста громада»  Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, Залізничників, 8 Березня, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи з чищення лотків водовідведення по вулиці Мельниченка та сільськогосподарська. Виконані роботи по ремонту контейнерів для ТПВ об’ємом 1,1м3 біля ЗОШ №7. Виконані роботи з прибирання опалого листя по вулиці Соборна, Мельниченка та проспект Шевченка. Виконані роботи по розвезенню піску по кучам для посипання підйомів та спусків вулиць міста Подільськ

     У с. Липецьке щоденно виконувались роботи з прибирання сміття та опалого листя біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ.

 

   ПП «Городок – КВП»  Ремонт порога при вході до під’їзду  у ж/б 40/5  по вул.   Армійській. Ремонт стелі у під’їзді  у ж/б 544  по вул. Армійській. Ремонт порога при вході до під’їзду  у ж/б 40/1  по вул.   Армійській.  Ремонт вхідних дверей у  ж/б 627 по вул. Армійській.  Ремонт вхідних  дверей у 2-му під’їзді у ж/б 603  по вул. Армійській. Ремонт вхідних  дверей у підвал у  ж/б 619  по вул. Армійській. Ремонт козирка при вході до під’їзду  у ж/б 528 по вул.  Армійській. Ремонт  м’якої  покрівлі  20м²  у  ж/б 30 по вул. пр.-кт Перемоги. Розвезення піску по житловому  фонду Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  50м³. Електриком  підприємства  виконано 12 заяв  від  мешканців  будинків . Протягом  тижня  здійснювалось прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

 

 

ПП «Курнь» Виконується ремонт  та заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей,ремонт  кодових замків та заміна на нові. Продовжується ремонт під їздів будинку по вул.Мельниченка 111А та ремонт під їздів будинку по пр.Перемоги 7.

Завершено ремонт вентиляційних каналів на даху будинку по вул.Соборна 243,та ремонт слухових вікон та ремонт  м якої покрівлі будинку по вул.Залізничників 121.Розпочато ремонт під їздів будинку по вул.Залізничників 121 та виконується частковий ремонт шиферної покрівлі  будинку по вул.Мельниченка 120.Замінено на новий кодовий замок до вхідних дверей під їзду в будинку по вул.Соборна 78,виконується перевірка та прочистка вентканалів згідно  заяв та актів  перевірки , та заяв мешканців будинків .

Проводиться:

 -  установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

-   чистка вентиляційних каналів;

-   вивозиться негабаритне сміття, сухе листя;

-   екстрених викликів електрика –8;

-   сухе прибирання сходових клітин під їздів;

-   прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

 

    

  Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади  Департаменту ЖГКАЗВ  розглянуто 15 звернень мешканців громади з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 3 чол. ( в телефонному режимі)  7 чол.- на особистому прийомі. Усім ,хто звернувся, надані обґрунтовані відповіді та  роз’яснення. Підготовлено  звіти.

       Начальниколм відділу 15.11.2022 року надано розяснення на місцевому телебаченні  стосовно правильного поводження з негабаритним сміттям ( а саме: опалим листям). Також розгля   нуті письмові скарги по вул. Калиновій. Кузовкова. Проведено огляд зелених насаджень на предмет підчищення та знесення їх на території В/ч А 0173.

  Працівниками відділу  15.11.16.11.та 18.11. проводилися періодичні відстеження на автобусних маршрутах ( а саме: маршрут№2) щодо кількості перевезення пільговиків та мешкнців на загальних підставах. Складені та заповенені відповідні маршрутні листи.                                                                                                                                                                     

      Станом на 18.11.2022 року кількість виловлених тварин, у тому числі вже стерилізованих  складає  - 20 од.                                                                                                                                                           

        Загалом мешканці, які звернулися до департаменту з різнобічних питань усно та письмово отримали обгрунтовні відповіді у строк, визначений чинним законодавством.

        У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 2 -35 -96.  

 

  Директор Департаменту                                                                                   О.І.Чернега

                                                                        

 

 

 

    Вик. Євтодій С.О.

     тел. 23596

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора